IP S9 je štýlové stropné svietidlo navrhnuté v minimalistickom štýle. Zabudovaná žiarovka LED je tienená saténovým sklom, aby sa zabránilo oslneniu bez ohľadu na to, či je namontovaná v strope alebo na stene.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 25 |
| Výška (cm): | 7.7 |
| Ochrana IP: | 44 |
| Svetelný výkon: | 960lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | 12W ON/OF |
| Materiál: | kov/plast/sklo opál |