Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: MOD102-PL-L42W
Mám záujem o produktMaytoni MOD 102PL-L42 Satellite moderné kruhové LED svietidlo, rám z kovu. Vstavané body môžu byť nastavené horizontálne (340 °) a vertikálne (90 °).
farba: biela
| Značka: | MAYTONI |
| Šírka (cm): | 90 |
| Výška (cm): | 120 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 3800lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 42W |
| Materiál: | Kov |