Nordlux Trezzi elegantná, prenosná stolná lampa bola navrhnutá dánskym dizajnérskym duom Anker Studio. Trezzi má moderný a elegantný dizajn s ryhovaným sklom, ktoré čerpá inšpiráciu zo štýlu Art Deco. Stlmte svetlo v troch krokoch pomocou dotykového tlačidla a vytvorte dokonalú atmosféru. Lampa sa jednoducho nabíja pomocou priloženého USB kábla.
- Zmiešané materiály – ryhované sklo a nehrdzavejúca oceľ
- 3-krokové stmievanie Moodmaker™
- Dotykové tlačidlo zapnutia/vypnutia na tienidle lampy
- Môže sa rozsvietiť počas nabíjania
- USB nabíjací kábel súčasťou
- Ťažká základňa zaisťuje stabilnú lampu
- Video Trezzi
| Značka: | Nordlux |
| Šírka (cm): | 21 |
| Výška (cm): | 21.9 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 370lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | 5W |
| Materiál: | sklo/kov |