Séria svietidiel PING PONG AP rám z lakovaného pokovovaného kovu. Saténový akrylový guľový difúzor. Model s nastaviteľným valcovým difúzorom, s nezávislými spínačmi. Farby: biela, čierna, brúsená mosadz.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 21.6 |
| Výška (cm): | 9 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 600lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna |
| LED: | 6W |
| Materiál: | kov/akryl |