Robin Rock séria svietidel s kovovou čiernou nenápadnou základňou v kombinácii s difúzotom alabaster v minimalistickom dizajne. Skvele sa hodí do hotylových izieb, môžete kombinovať aj so stolným svietidlom Rock a vytvoráte sofistikovaný koncept osvetlenia.
V ponuke priemer 9cm, 14 cm v krytí IP20 alebo IP 44 a tiež vo verzii 2700K alebo 3000K.
| Značka: | ROBIN |
| Šírka (cm): | 9cm |
| Ochrana IP: | IP20 |
| Svetelný výkon: | 350lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna/alabaster |
| LED: | 4W |
| Hĺbka (cm): | 7.5 |
| Materiál: | kov/alabaster |