Svietidlo SLIGHT 7552 nástenné dizajnové svietidlo nad obraz, nad zrkadlo.
| Značka: | OLEV |
| Zdroj: | LED |
| Dĺžka (cm): | 72 |
| Výška (cm): | 12 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 20W/ 3000K |
| Teplota svetla: | 1575lm |
| Farba: | biela/ čierna/ chrom |
| LED: | LED |
| Materiál: | kov |
Svietidlo SLIGHT 7552 nástenné dizajnové svietidlo nad obraz, nad zrkadlo.
| Značka: | OLEV |
| Zdroj: | LED |
| Dĺžka (cm): | 72 |
| Výška (cm): | 12 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 20W/ 3000K |
| Teplota svetla: | 1575lm |
| Farba: | biela/ čierna/ chrom |
| LED: | LED |
| Materiál: | kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov