IDEAL LUX Galaxy SP6 kovová rozeta z lešteného čierneho niklu. Čierne PVC káble. Opálové a priehľadné akrylové difúzory so stredovými vložkami z niklu, mosadze a medenej farby z brúseného kovu.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 40 |
| Výška (cm): | 120/150 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 5750lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| LED: | 56W |
| Materiál: | Kov/akryl |