Rodina Bretagne je stelesnením škandinávskych čistých a jemných línií. Klasický dizajn s viacerými vrstvenými odtieňmi zaisťuje mäkké neoslňujúce svetlo, ktoré vytvára dokonalé a útulné prostredie.
| Značka: | Nordlux |
| Žiarovky: | 1x G9 |
| Šírka (cm): | 29.8 cm |
| Dĺžka (cm): | 30 cm |
| Výška (cm): | 46.5 cm |
| Ochrana IP: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Kov |