Tinia je moderné nástenné svietidlo, ktoré je ideálne nad alebo vedľa kúpeľňového zrkadla alebo skrinky. Poskytuje vysoký svetelný výkon, ktorý je možné stlmiť pomocou vstavanej funkcie Moodmaker™.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 60 |
| Dĺžka (cm): | 14 |
| Výška (cm): | 10 |
| Ochrana IP: | 44 |
| Svetelný výkon: | 1800 lm |
| Teplota svetla: | 3000/4000K |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 24W |
| Materiál: | Kov/Plast |