IDEAL LUX Filo led svietidlo v modernom ultra tenkom dizajne s nastaviteľnou výškou.
Líniové svietidlo s káblom na základni , ovládanie integrovaným vypínačom na kábli ON/OF .
V ponuke vo farbe biela, čierna, mosadz.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 6 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1600lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Brass |
| LED: | 15W |
| Materiál: | Kov |