Moderné stropné LED svietidlo s elegantným dizajnom, vyrobené z okrúhleho kovového tela bielej farby s difuzorom s uhlom vyžarovania 120°.
Vhodné pre každú miestnosť vo vašej domácnosti, kancelárii, hoteli a reštaurácii.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 41 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1460lm |
| Teplota svetla: | 2700K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 24W |
| Materiál: | Kov/plast |