Moderný dizajn LED závesného svietidla Space B s modernými funkciami presvedčí aj z hľadiska technológie osvetlenia. Je vybavená vysokovýkonným, energeticky úsporným LED modulom, v teplej bielej farbe svetla. Okrem toho je možné pomocou stmievača inštalovaného na svietidle plynule regulovať farbu svetla od 3 000 K na 2 200 K. Praktické je, že sa svietidlo môže nastaviť na obe strany, čo umožňuje vyžarovanie svetla smerom nadol alebo do strán.
životnosť 20000h. Uhol svietenia 120st.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 8.5 cm |
| Dĺžka (cm): | 120 cm |
| Výška (cm): | 300 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 950 lm |
| Farba: | 2200-3000K |
| LED: | čierna |
| Materiál: | 22W |