Zaujímavé hliníkové závesné svietidlo LED z rady V-LINE dostupné v bielej a čiernej farbe.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 3.4 |
| Dĺžka (cm): | 110 |
| Výška (cm): | 9/200 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1450 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 25W |
| Materiál: | Hliník |
Zaujímavé hliníkové závesné svietidlo LED z rady V-LINE dostupné v bielej a čiernej farbe.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 3.4 |
| Dĺžka (cm): | 110 |
| Výška (cm): | 9/200 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1450 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 25W |
| Materiál: | Hliník |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov