Stropné elegantné interiérové svietidlo z rady Cloud, vhodné na osvetlenie obývačky, spálne , kuchyne.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 46 |
| Dĺžka (cm): | 52 |
| Výška (cm): | 14 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2000 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 33W |
| Materiál: | Kov |
Stropné elegantné interiérové svietidlo z rady Cloud, vhodné na osvetlenie obývačky, spálne , kuchyne.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 46 |
| Dĺžka (cm): | 52 |
| Výška (cm): | 14 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2000 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 33W |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov