Jednoduché závesné svietidlo so skleneným difúzorom vo farbe dymového skla. Vhodné na osvetlenie Vášho interiéru.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 15 |
| Výška (cm): | 31/227 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 660 lm |
| Farba: | Dymové sklo |
| LED: | 7W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Jednoduché závesné svietidlo so skleneným difúzorom vo farbe dymového skla. Vhodné na osvetlenie Vášho interiéru.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 15 |
| Výška (cm): | 31/227 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 660 lm |
| Farba: | Dymové sklo |
| LED: | 7W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov