Značka Villeroy & Boch VERSAILLES. Na základe tohto kráľovského luxusu vám LED zväčšovacie zrkadlo Versailles umožní zažiariť vždy v tom najlepšom svetle. Po kozmetickej rutine môžete zrkadlovú časť jednoducho otočiť nadol a použiť tento ušľachtilý kus ako stolovú lampu.
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Šírka (cm): | 20 |
| Výška (cm): | 32 |
| Svetelný výkon: | 100lm |
| Teplota svetla: | 2700K & 4000K& 5000K |
| Farba: | čierna |
| LED: | 5.3 W LED |
| Materiál: | hliník |