Moderné LED interiérové svietidlo nástenné bielej farby.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 25 |
| Dĺžka (cm): | 25 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1300 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 14W |
| Hĺbka (cm): | 5 |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Moderné LED interiérové svietidlo nástenné bielej farby.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 25 |
| Dĺžka (cm): | 25 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1300 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 14W |
| Hĺbka (cm): | 5 |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov