Moderné stropné svietidlo LED s výkonom 7W a svietivosťou 520 lumenov.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 6 |
| Výška (cm): | 14 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 520 lm |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 7W |
| Materiál: | Kov |
Moderné stropné svietidlo LED s výkonom 7W a svietivosťou 520 lumenov.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 6 |
| Výška (cm): | 14 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 520 lm |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 7W |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov