Moderné interiérové nástenné svietidlo vhodné nad posteľ s LED lampičkou.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Žiarovky: | 1XE14 |
| Šírka (cm): | 19 |
| Dĺžka (cm): | 30 |
| Výška (cm): | 35 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 45 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 1W |
| Materiál: | PVC/Kov/Sklo |
Moderné interiérové nástenné svietidlo vhodné nad posteľ s LED lampičkou.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Žiarovky: | 1XE14 |
| Šírka (cm): | 19 |
| Dĺžka (cm): | 30 |
| Výška (cm): | 35 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 45 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 1W |
| Materiál: | PVC/Kov/Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov