Jednoduché stropné exteriérové svietidlo s krytím IP65.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 30 |
| Dĺžka (cm): | 30 |
| Výška (cm): | 5 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 1550 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 20W |
| Materiál: | Sklo/Kov |
Jednoduché stropné exteriérové svietidlo s krytím IP65.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 30 |
| Dĺžka (cm): | 30 |
| Výška (cm): | 5 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 1550 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 20W |
| Materiál: | Sklo/Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov