Moderné jednoduché stropné interiérové svietidlo vhodné do vstupnej haly, jedálni, obývačky, spálni.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 40 |
| Výška (cm): | 8.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1600 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 18W |
| Materiál: | Sklo/Kov |
Moderné jednoduché stropné interiérové svietidlo vhodné do vstupnej haly, jedálni, obývačky, spálni.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 40 |
| Výška (cm): | 8.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1600 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 18W |
| Materiál: | Sklo/Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov