Exteriérové LED zápustné svietidlo s krytím IP65 vhodné na osvetlenie okolo domu, garáže, terasy.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 10.5 |
| Výška (cm): | 8 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 585 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 5W |
| Hĺbka (cm): | 7 |
| Materiál: | Sklo |
Exteriérové LED zápustné svietidlo s krytím IP65 vhodné na osvetlenie okolo domu, garáže, terasy.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 10.5 |
| Výška (cm): | 8 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 585 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 5W |
| Hĺbka (cm): | 7 |
| Materiál: | Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov