Moderné stolové LED svietidlo IDEAL LUX OZ TL Nero čiernej farby vhodné do obývačky, jedálni, spálni.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 8 |
| Dĺžka (cm): | 28 |
| Výška (cm): | 31 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2000 lm |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 23W |
| Materiál: | Kov |
Moderné stolové LED svietidlo IDEAL LUX OZ TL Nero čiernej farby vhodné do obývačky, jedálni, spálni.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 8 |
| Dĺžka (cm): | 28 |
| Výška (cm): | 31 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2000 lm |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 23W |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov