IDEAL LUX OZ SP D80 Bianco moderné biele závesné LED svietidlo s nastaviteľnou výškou.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 80 |
| Výška (cm): | 39/150 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 6000 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 59W |
| Materiál: | Kov |
IDEAL LUX OZ SP D80 Bianco moderné biele závesné LED svietidlo s nastaviteľnou výškou.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 80 |
| Výška (cm): | 39/150 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 6000 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 59W |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov