Moderné závesné LED stropné svietidlo vhodné do kuchyne, spálne, obývacej izby.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 68.5 |
| Výška (cm): | 80/120 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 8000 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 82W |
| Hĺbka (cm): | 13 |
| Materiál: | Kov |
Moderné závesné LED stropné svietidlo vhodné do kuchyne, spálne, obývacej izby.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 68.5 |
| Výška (cm): | 80/120 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 8000 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 82W |
| Hĺbka (cm): | 13 |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov