Nástenné zápustné externé LED svietidlo s krytím IP65 vhodné na osvetlenie okolo domu, terasy, garáže.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 13 |
| Výška (cm): | 22.5 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 380 lm |
| Farba: | Antracit |
| LED: | 6W |
| Hĺbka (cm): | 3 |
| Materiál: | Kov |
Nástenné zápustné externé LED svietidlo s krytím IP65 vhodné na osvetlenie okolo domu, terasy, garáže.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 13 |
| Výška (cm): | 22.5 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 380 lm |
| Farba: | Antracit |
| LED: | 6W |
| Hĺbka (cm): | 3 |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov