Zabudované LED svietidlo s krytím IP65 vhodné do interiéru aj exteriéru
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 6.5 |
| Výška (cm): | 7 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 215 lm |
| Farba: | Antracit |
| LED: | 3W |
| Hĺbka (cm): | 7 |
| Materiál: | Kov |
Zabudované LED svietidlo s krytím IP65 vhodné do interiéru aj exteriéru
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 6.5 |
| Výška (cm): | 7 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 215 lm |
| Farba: | Antracit |
| LED: | 3W |
| Hĺbka (cm): | 7 |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov