Jednoduché nástenné LED svietidlo vhodné pre interiér chodba, spálňa, obývacia izba.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 6.5 |
| Výška (cm): | 8.5 |
| Svetelný výkon: | 220 lm |
| Farba: | Nikel |
| LED: | 3.5W |
| Hĺbka (cm): | 11 |
| Materiál: | Kov |
Jednoduché nástenné LED svietidlo vhodné pre interiér chodba, spálňa, obývacia izba.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 6.5 |
| Výška (cm): | 8.5 |
| Svetelný výkon: | 220 lm |
| Farba: | Nikel |
| LED: | 3.5W |
| Hĺbka (cm): | 11 |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov