NORDLUX Rica bezdrôtové exteriérové solárne nástenné svietidlo so senzorom v modernom a minimalistickom dizajne. Cez deň sa nabíja slnečným žiarením a automaticky sa zapne pri detekcii pohybu. Svetlo smerujúce nadol je ideálne na osvetlenie vášho hlavného vchodu, príjazdovej cesty, záhrady alebo iných oblastí. Ľahká inštalácia bez potreby káblov. Spoločnosť Nordlux ponúka 5-ročnú záruku LED.
| Značka: | NORDLUX |
| Ochrana IP: | 44 |
| Svetelný výkon: | 480 lm |
| Teplota svetla: | 3000 K |
| Farba: | Čierna |
| Výška/priemer: | 12/15 cm |
| LED: | 5W |
| Materiál: | Plast |