Bezdrôtové svietidlá vytvárajú všestranné svetlo na každom stole a robia večeru s priateľmi a rodinou zvláštnym zážitkom. Vďaka svojej triede krytia IP65 je vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie! Súčasťou USB kábel pre nabíjanie. Prevádzková doba 9-24 hodín, závisí od intenzity svetla.
Katalóg: Villeroy Boch
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 10 |
| Dĺžka (cm): | 10 |
| Výška (cm): | 20 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 185lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 3.3W |
| Materiál: | Kov |