Villeroy & Boch Prag 96360 perfektná kombinácia vysokej kvality a výrazného dizajnu, originálne, jedinečné stolné svietidlo dostupné v dvoch farebných prevedeniach. Nehrdzavujúca oceľ v zlatom farebnom prevedení doplnená bielym tienidlom s priemerom 36 cm.
Katalóg: Villeroy Boch
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Žiarovky: | 1XE27 |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 36 cm |
| Výška (cm): | 53 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Farba: | Zlatá/Biela |
| Materiál: | Kov |