IDEAL LUX Umile Sp3 224541 interiérové osvetlenie, visiace svietidlo z kovu so saténovým zlatom, difúzory v leptanom fúkanom skle. Integrované LED 50W, 3000K.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Dĺžka (cm): | 60 |
| Výška (cm): | 140 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 3160lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Zlatá |
| LED: | 50W |
| Hĺbka (cm): | 60 |
| Materiál: | Sklo |