Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C009CW-L12B
Mám záujem o produktModerné prisadené stropné LED svietidlo v čiernom prevedení vhodné ako hlavné alebo doplnkové osvetlenie. Umiestnenie na stenu alebo strop.
Uhol rozptylu svetla, stupeň: 120
| Značka: | MAYTONI |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 10 |
| Výška (cm): | 9.2 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 350lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |