Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C024CL-L18B
Mám záujem o produktStropné svetlo. Kovový rám sa skladá zo statickej základne a otočnej časti. Nastavenie polohy horizontálne (1355 °), vertikálne (90 °). Modul LED.
| Značka: | MAYTONI |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 12 |
| Výška (cm): | 8.2 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1000lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |