Minimalistická rada svietidiel MIB v severskom štýle, dokonalé smerovateľné svietidlo. Jednoduché, elegantné prevedenie pre moderne zariadený interiér ponúka aj verziu stropnú, stolnú, stojanovú. V ponuke v troch farebných prevedeniach. Tienidlo priemer 6 cm. Vypínač ON/OF na tienidle.
| Značka: | NORDLUX |
| Žiarovky: | 1XGU10 max 8W |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | priemer tienidla 6 cm |
| Výška (cm): | 141 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | kov |