Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: BATH-FALMOUTH-SF-PC
Mám záujem o produktNová séria Elstead Lighting osvetlenia Falmount stropné svetlo. Svietidlo má aj krytie IP44, ale môže byť použitý v akomkoľvek prostredí. Kovový rám je vybavený srdcovým silhouttom a odtieň má plný biely akrylový difúzor pre vynikajúce osvetlenie bez viditeľného svetla z držiakov žiaroviek.
| Značka: | ELSTEAD |
| Šírka (cm): | 40 |
| Výška (cm): | 42 |
| Ochrana IP: | 44 |
| Svetelný výkon: | 960lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | chrom/čierna |
| LED: | 3X3.5W LEDG9 |
| Materiál: | kov/akryl/látka |