Séria moderných interiérových svietidiel Darwin v stropnej verzii s akrylovým LED difúzorom v ponuke vo farbe zlatá, čierna a biela.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230 |
| Šírka (cm): | 50 |
| Výška (cm): | 5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2321lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | zlatá |
| LED: | 32W |
| Materiál: | hliník/akryl |