Zápustné moderné svietidlo vhodné osvetlenie pre vaše schody, vstupné miestnosti ale i kdekoľvek v interiéry domácnosti či kancelárie. Neslúži len ako doplnkové osvetlenie. Pri použití správneho počtu typu svietidiel a dobrého umiestnenia môžu byť použité aj ako hlavné osvetlenie. Stavebný otvor pre svietidlo Cirocco 61886001 je : 12.3 x 18.3 cm
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Dĺžka (cm): | 12 |
| Výška (cm): | 18 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | 1W |
| Hĺbka (cm): | 5.5 |
| Materiál: | sadra |