Nova Luce Sabal dizajnové stropné LED svietidlo základňa oceľ čierna matná doplnená sklom a ventilátorom z dreva. DC Motor 5 stupňov rýchlosti, diaľkový ovládač v balení.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Ďiaľkové: | ovládač v balení |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Dĺžka (cm): | 132 |
| Výška (cm): | 38/51 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 650lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna matná/ drevo OAK |
| LED: | 18W |
| Materiál: | oceľ/drevo/sklo |