Nova Luce Samoa dizajnové stropné LED svietidlo základňa oceľ čierna matná doplnená sklom vhodné do pracovne, obývačky, spálne, vstupnej haly. DC Motor 5 stupňov rýchlosti, diaľkový ovládač v balení.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Dĺžka (cm): | 122 |
| Výška (cm): | 35/48 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 700lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | 18W |
| Materiál: | kov |