Nova Luce Sabal dizajnové stropné LED svietidlo základňa oceľ čierna matná doplnená sklom a ventilátorom z dreva. DC Motor 5 stupňov rýchlosti, diaľkový ovládač v balení.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Dĺžka (cm): | 132 |
| Výška (cm): | 35/48 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 800 lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna/hnedé drevo |
| LED: | 12W |
| Materiál: | oceľ/ drevo/sklo |