NOVA LUCE séria svietidiel BLADE zapustené svietidlo z hliníka s krytím IP65 dodávané s trafom 12W/37V Philips so smerovateľným lúčom.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 37V/230V |
| Šírka (cm): | 9 |
| Ochrana IP: | 65 |
| Svetelný výkon: | 12W/720lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna |
| LED: | 12W |
| Hĺbka (cm): | 4.7 |
| Materiál: | hliník |