Možnosti platby a dopravy

Možnosti platby

Akceptujeme nasledovné spôsoby platby:

Bankový prevod, alebo
Vklad na náš bankový účet 2627782770/1100 (Tatrabanka, a.s.)  Pri vklade na účet účtujeme len poštovné a zasielame až po pripísaní platby na náš účet ( je potrebné uvádzať správny variabilný symbol, kvôli identifikácii platby)

Dobierka - platba v hotovosti pri preberaní zásielky od kuriéra.
Pretože preprava pri platbe na dobierku je drahšia, účtujeme dobierkový poplatok tak ako je uvedené v „cene dopravy“, nižšie.

Hotovosť pri osobnom odbere -  je potrebné sa dohodnúť na termíne. Neakceptujeme platbu platobnými kartami.

Spôsob dopravy

V našom internetovom obchode Svietidla-Katria.sk vieme, aké je pre našich zákazníkov dôležité, aby dostali svoj tovar v rozumnom čase.
V prípade, že máme tovar na sklade, vašu zásielku odošleme ešte v ten istý deň, ako ste objednávku potvrdili.
(Platí pre objednávky kuriérom UPC alebo Slovenskej pošty potvrdené v pracovných dňoch do 15:00)
Ponúkame viacero možností doručovania od dobierky až po zásielkovú službu. Tovar si môžete prevziať aj osobne a zaplatiť ho v hotovosti v sídle našej spoločnosti, avšak túto možnosť je potrebné vopred si dohodnúť.  V našom e-shope  nájdete širokú ponuku kamier , od priemyselných, cez IP kamery, skryté kamery, vonkajšie, vnútorné, spotrebnej elektroniky a príslušenstva, ktoré si môžete priamo v e-shope kúpiť/objednať  za "internetové" ceny.
Cena dopravy (vrámci celej SR):

   

Pošta, dobierka / Kuriér  - pri objednávke do 400 EUR

5,00 EUR

Pošta, dobierka / Kuriér  - pri objednávke nad 400 EUR

ZDARMA

 Nadrozmerný tovar, alebo ťažký balík - prílatok  20,00 EUR
   

 Poplatok za prípadné darčekové balenie je 5,00 EUR. Darčekové balenie si môžete zvoliť pri vypĺňaní údajov o objednávke. Ku každej zásielke je priložený daňový doklad (faktúra) a prípadne záručný list, pokiaľ funkciu záručného listu neplní samotný daňový doklad. Sme platca DPH preto k uvedeným cenám účtujeme DPH v aktuálnej výške.

Dopravu realizujeme Slovenskou poštou, prípadne kuriérom UPC alebo Slovenskej pošty. Tovar ktorý zasielame kuriérom spoločnosti UPC alebo Slovenská pošta je s poistením v plnej výške. Kuriér Vám tovar doručí osobne na určenú adresu. Doba prepravy je do 24 hodín v rámci Slovenska. O uskutočnenom odoslaní tovaru Vás budeme informovať e-mailom. Kuriér vozí tovar spravidla v čase medzi 8 - 16 hod, čiže počas pracovnej doby. V prípade, že Vás kuriér nezastihne, zanechá Vám písomný oznam. Na nasledujúci pracovný deň bude doručenie opakovať, pričom Vás bude spravidla telefonicky kontaktovať.